بهترین منابع ارشد علوم کامپیوتر

بهترین منابع ارشد علوم کامپیوتر

بهترین منابع کنکور ارشد علوم کامپیوتر

بهترین منابع ارشد علوم کامپیوتر در این صفحه برای دسترسی راحت دانشجویان کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر آمده است ، ارشد علوم کامپیوتر در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از دانشجیوان قرار گرفته است ، قبل از معرفی منابع این رشته به توضیف این رشته می پردازیم متخصصان علوم کامپیوتر به دنبال ماهیت و چگونگی انجام محاسبات برای حل مشکلات هستند. آنها بررسی می‎کنند آیا یک مساله قابل محاسبه هست یا نه، و در صورت مثبت بودن جواب، الگوریتم‌های مختلف حل مساله را بررسی و مقایسه می‌کنند تا بدانند کدامیک جواب درست و بهتری تولید می‌کند.

برای این کار، زبان‌های برنامه نویسی طراحی می‌کنند که بتوانند راه حل‌های منتخب را به طور کارایی پیاده‌سازی کنند. آنها سیستم‌های کامپیوتری طراحی، کارایی سنجی و اجرا می‎کنند که این راه حل‌ها را به صورت حرفه‌ای اجرا کند. از طرف دیگر، با استفاده از ذهن تحلیل‌گر خود، پایه های ریاضی این مراحل را محکم می‌کنند.

ارشد علوم کامپیوتر

ارشد علوم کامپیوتر از جمله رشته های می باشد ، که دانشجو با شنیدن اسم این رشته یاد ریاضیات سنگین می افتد ، شاید در سطح لیسانس و مقطع کارشناسی یک سری از دروس رشته علوم کامپیوتر ریاضی باشد ، اما در مقطع ارشد یک سری گرایش های وجود دارد که اصلا ریاضیات سنگینی ندارند ، گرایش های مثل هوش مصنوعی ، بیوانفورماتیک ، داده کاوی گرایش های هستند که بیشتر کاربردی و تحقیقاتی هستند و خیلی ریاضیات سنگینی نیز ندارند.

گرایش های ارشد علوم کامپیوتر

گرایش محاسبات علمی
گرایش الگوریتم و نظریه محاسبه
گرایش نظریه سیستم ها
گرایش محاسبات نرم و هوش مصنوعی
گرایش منطق و روش های صوری
گرایش داده کاوی
گرایش بیوانفورماتیک

بهترین منابع ارشد علوم کامپیوتر  ۹۹ 

همیشه دسترسی به منابع ارشد علوم کامپیوتر برای دانشجویان این رشته سخت است، به همین خاطر گروه آموزشی ۲۰ تدریس هر ساله این منابع از رتبه های برتر و ممتاز نظرسنجی می کند و در اختیار دانشجویان سال های بعد قرار می دهد که در عکس زیر این منابع آمده است.

بهترین منابع ارشد علوم کامپیوتر


سجاد نظمی

استاد سجاد نظمی

مدرس و مشاور کنکور ارشد - دکتری

 

phone: 0912-439-5416

telegram: sajjad_nazmi

انسان برای شروع هر کاری نیازمند مشاوره و راهنمایی است، جهت مشاوره در خصوص کنکور ارشد و دکتری نحوه مطالعه، برنامه ریزی، و تمامی موارد با استاد نظمی در تماس باشید

[contact-form-7 id="3318" ]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *