فیلم آموزشی ریاضیات گسسته

فیلم آموزشی ریاضیات گسسته

فیلم آموزشی ریاضیات گسسته استاد نظمی

فیلم آموزشی ریاضیات گسسته در ۴۵ ساعت با کیفیت بسیاربالا برای استفاده دانشجویان کارشناسی ارشدو دکتری گروه های درسی کامپیوتر تهیه شده است ریاضیات گسسته جزو منابع مطالعاتی ارشد مهندسی کامپیوتر ، مهندسی فناوری اطلاعات و علوم کامپیوتر است ، و از این در ارشد مهندسی کامپیوتر ۴ سوال ، ارشد مهندسی فناوری اطلاعات ۶ و در ارشد علوم کامپیوتر ۲۰ سوال مطرح می شود.

علاوه بر فیلم آموزشی ریاضیات گسسته استاد نظمی ، فیلم حل نکته و تست نیز تهیه شده است ، این فیلم ها سوال ارشد ، دکتری و تمارین مرجع ، و سوال های دانشگاههای خارجی معتبر و سوال های المپیاد را حل کرده است.

 

درس ریاضیات گسسته یکی از دروس مهم و حیاتی گروه کامپیوتر می باشد ، و این درس مستقیم و غیر مستقیم به خیلی از دروس و مباحث دیگر ارتباط دارد ، دروس ساختمان داده ها ، طراحی الگوریتم ،آمار ، هوش مصنوعی و … دروسی که هستند که وابسته به مباحث ریاضیات گسسته مبی باشند.

 

هدف از این درس، آشنایی دانشجویان با مفاهیم، ساختارها، و تکنیک‌هایی از ریاضیات گسسته است کهبه طور گسترده در علوم و مهندسی کامپیوتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. ایجاد مهارت‌های زیربنایی از جمله فهم و ساخت اثبات‌های دقیق ریاضی، تفکر خلاقانه در حل مسائل آشنایی با نتایج اولیه در نظریه اعداد، منطق، ترکیبیات، و نظریه‌ی گراف‌ها، و نیز فراهم آوردن پیش‌نیاز ریاضی مورد نیاز برای بسیاری دیگر از درس‌های ارائه  شده در گرایش‌های مختلف مهندسی کامپیوتر از اهداف این درس به شمار می‌رود.

 

کتاب های پوران پژوهش به نویسندگی هادی یوسفی و جزوه استاد نظمی یکی از بهترین منابع موجود برای درس ریاضیات گسسته که برای تهیه این کتاب می توانید به فروشگاه وب سایت مراجعه کنید.

سرفصل های فیلم آموزشی ریاضیات گسسته

منطق گزاره ای

منطقه مرتبه اول

شمارش

انواع شمارش

لانه کبوتر

چند جمله ای

نظریبه مجموعه ها

حساب اعداد اصلی و کاردینالیتی

مجموعه های شمارا و ناشمارا

رابطه های بازگشتی

توابع مولد

رابطه

تابع

لاتیس

گراف و درخت

نظریه اعداد

جلسه اول  ریاضیات گسسته استاد نظمی

جلسه دوم ریاضیات گسسته استاد نظمی

جلسه سوم ریاضیات گسسته استاد نظمی

برنامه درسی خالی است

قیمت

130,000 تومان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.