همایش سه ماه طلایی کنکور ارشد کامپیوتر

دانلود سوالات ارشد مهندسی کامپیوتر 90

همایش کنکور ارشد کامپیوتر

همایش سه ماه طلایی کنکور ارشد کامپیوتر با حضور استاد نظمی و استاد یوسفی از مدرسین و مشاورین کنکور ارشد گروه های مهندسی کامپیوتر ، مهندسی فناوری اطلاعات و علوم کامپیوتر برگزار شد .

 

سه یا چها مانده به کنکور ارشد بسیار مهمتر از سایر ایام می باشد ، این ایام که بیشتر معروف به دوران جمع بندی و تست می باشد ، باید خیلی مورد توجه و اهمیت دانشجویان قرار گیرد ، به همین خاطر سعی شده در این همایش نکات بسیار مثبت در خصوص جمع بندی ، نحوه تست زدن  ، مدیریت زمان و … صحبت شود.

همچنین بسیاری از دانشجویان سوال می کنند که آیا در این ایام نیز می توان دروس را شروع کرد و به مطالعه پرداخت یا دیر است ، در خصوص این افراد باید بگوییم اصلا دیر نیست حتی یک مانده به کنکور نیز می توان شروع کرد و رتبه های مناسبی به دست آورد همان طور که سالیان پیش دانشجویان زیادی بوده اند که در همین ایان شروع کرده اند و الان در بهترین دانشگاهای کشور مشغول تحصیل هستند.

 

همایش سه ماه طلایی کنکور ارشد کامپیوتر در خصوص سه گروه ارشد مهندسی کامپیوتر ، مهندسی فناوری اطلاعات ، علوم کامپیوتر برگزار شد و سعی شد در این همایش اولویت بندی مطالعه دروس ، نحوه مطالعه هر فصل و نحوه تست زدن در این همایش توضیح داده شود .

همایش ۳ ماه طلایی کنکور ارشد کامپیوتر 


سجاد نظمی

استاد سجاد نظمی

مدرس و مشاور کنکور ارشد - دکتری

 

phone: 0912-439-5416

telegram: sajjad_nazmi

انسان برای شروع هر کاری نیازمند مشاوره و راهنمایی است، جهت مشاوره در خصوص کنکور ارشد و دکتری نحوه مطالعه، برنامه ریزی، و تمامی موارد با استاد نظمی در تماس باشید

[contact-form-7 id="3318" ]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *