منابع ارشد آیتی 99

دانلود سوالات ارشد مهندسی کامپیوتر 91

منابع کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات

منابع ارشد آیتی ۹۹ خیلی کم در فضای اینترنت معرفی شده است ، سعی شده است در اینجا بهترین منابع ارشد آیتی برای کنکور ارشد ۹۹ معرفی شود که دانشجویان ارشد این رشته می توانند استفاده کنند.

ارشد آیتی به مطالعه، طراحی، توسعه، پیاده‌سازی، پشتیبانی یا مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی مبتنی بر رایانه، خصوصا برنامه‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزار رایانه می‌پردازد. به طور کوتاه، فناوری اطلاعات با مسائلی مانند استفاده از رایانه‌ها و نرم‌افزار سروکار دارد تا از این طریق تبدیل، ذخیره، حفاظت، پردازش، انتقال و بازیابی اطلاعات به شکلی مطمئن و ایمن انجام پذیرد.  دانش فناوری اطلاعات و رایانه با هم فرق می‌کنند، هرچند در موارد زیادی نیز با هم اشتراک دارند.

به طور خلاصه اگر علم رایانه را مشابه مهندسی مکانیک بگیریم، فناوری اطلاعات مشابه صنعت حمل و نقل است و این یعنی فناوری اطلاعات بسیار از علم رایانه وسیع‌تر (و پیچیده تر) است. این اصطلاح در دهه ۱۹۹۰ جایگزین اصطلاحات پردازش داده‌ها و سیستم‌های اطلاعات مدیریت شد که در دهه‌های ۱۹۷۰ و ۱۹۶۰ بسیار رایج بودند. فناوری اطلاعات (IT) معمولاً به کلیه فناوری هائی اشاره دارد که در پنج حوزه جمع آوری، ذخیره سازی، پردازش، انتقال و نمایش اطلاعات کاربرد دارند.

آماده شدن برای کنکور ارشد نیازمند اطلاع دقیق از منابع ، کتاب ها ، و گرایش و دانشگاهای پذیرنده است که در ادامه منابع ارشد آیتی ۹۹ و تمامی موارد لازم برای برای گرایش معرفی شده است.

توانمندی فارغ التحصیلان ارشد مهندسی آیتی

مطالعه، بررسی و امکان سنجی سخت افزار، شبکه و نرم افزار مورد نیاز
جمع آوری، سازمان دهی، طبقه بندی اطلاعات
یجاد و نگهداری نرم افزارهای مورد نیاز مانند پست فارسی و ابزار جستجوی اطلاعات فارسی
طراحی و پیاده سازی شبکه های محلی
طراحی و پیاده سازی شبکه های محلی
مطالعه و بررسی ابزار مخابراتی مناسب برای انتقال اطلاعات
مطالعه و شناسایی شیوه‌های جدید برای اطلاع رسانی.

گرایش های کارشناسی ارشد مهندسی آیتی 

تجارت الکتررونیک
معماری سازمانی
مدیریت سیستم های اطلاعاتی
تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات
شبکه های ارتباطی و کامپیوتری
قران کاوی رایانشی
سامانه های شبکه ای
سیستم های چند رسانه ای

بهترین منابع ارشد آیتی 

هر سالی دغدغه اصلی داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد منابع و دروس می باشد ، به همین خاطر ما هر سال از دانشجویان رتبه های برتر منابع مورد استفاده را پرس و جوکرده و در اختیار داوطلبین سال های آینده قرار می دهیم که منابع پیشنهادی رتبه های برتر برای منابع ارشد آیتی ۹۹ به صورت زیر می باشد.
منابع ارشد آیتی 99

عسل استوری

عسل استواری

مشاور کنکور‌ روانشناسی

 

phone: 0933-923-8504

telegram: asalostovari

انسان برای شروع هر کاری نیازمند مشاوره و راهنمایی است، جهت مشاوره در خصوص کنکور ارشد و دکتری نحوه مطالعه، برنامه ریزی، و تمامی موارد با استاد استواری در تماس باشید

[contact-form-7 id="3318" ]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.